0

Pep jest lepszy ;d ,nie ma żadnych wątpliwości pzdr

visca el Barca

0

Zawsze widziałem że Samuel jest wporządku ;)

0

he no ; DDD

0

he Barca ma już MISTRZOSTWO !!! ;d pzdr

0

Tak zgadzam powini ubrac te opaski :D ,ale dobra wybaczam im to ! , [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

0

Jest żałoba ! , ogarnąć ! .. , przecież to było pewne że Barca wygra :D

0

za *

0

Real miał opaski czarne ! , a czemu Barca nie miała , Szacun dla nich z to ! , Hehe bardzo ładnie Barca znowu lepsza ... , he lider jest nasz !!!

0

no no b.ładnie ;] , Messi wymiata ;d

Visca el Barca ;d

0

Mój typ 3:1 Dla Barcy ! , powiem tak niektórzy tu wpisują głupoty jak niewiem , żal ! ogarnąć trochę !

0

odpierdzielić się od T.Henry ; / , wyj . jak grał wczoraj , mnie to nie obochodzi , żal takich typów którzy piszą że z Titiego nic nie bendzie ; D , on jeszcze pokaze na co go stac ;D , jak pierwszy raz go zobaczyłem to odrazu powiedziałem taki napastnik to skarb ;d , on jest moim idolem więc szanuje go zawsze ;D . I mam nadzieje ze jeszcze cos pokaze w tym sezonie , i pozostanie do konca kariery w Barcelonie . ! ;D

BARCA !!!!

0

ee ! , kurde co to wgl. jest żal zlatan ; / , Henry na boisko ; DDD

0

hehe ;ddddd

0

he no to jazda ; ddd , kurde szkoda ze T.Henry nie gra w 1 składzie ; ///

he obstawiam 4:1 dla Barcy ; D

0

He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]

0

He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]

0

cules1992 nie no wy*ierdalaj z tej str .!!!! , żal takich typów !!!

0

he myślę że jeszcze tak 1,2 bramki wpadną ; D i bd 4:0 , albo 3:1

BARCA !!!!

0

cules1992 oj ja jeb .. , ty masz nieźle z główką ; / , klepiesz głupoty że je pier*ole .

0

Zgadzam się z tobą Wesol03 ; d Pzdr ; ]

Barca !!!!

0

nie nie żal takich ludzi cules1992

0

cules1992 jakiemu ty klubowi kibicujesz ? wy ... , z tej str !!!

0

cules1992 hahaha śmieszny jesteś i głupoty klepiesz że ała , żal tego czytać!!!!

0

eee dajcie LINK ;D

0

eee dajcie LINK ;D

0

Jaki wynik obstawiacie ???

0

he he tak tak 2:0 i tak bd ;D , he Stuttgart do domu !

1:0 Messi ;d

2:0 Henry ;d

he ;) Pzdr , teraz tylko trzeba czekać do 20.45 ; D

0

HEH TAK TAK BARCA NA SZCZYT ;DDDD .

0

Heh i o to Chodziło ;DDD BARCA !!!

0

Mam teraz nadzieje że Pep wystawi go w 1 w Środe ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?